biPiksel.com olarak profesyonel fotoğraf çekimi, moda fotoğrafçılığı, yemek fotoğrafçılığı, ürün çekimi gibi çeşitli konularda gerek stüdyo içerisinde, gerek müşterilerimizin belirlemiş olduğu lokasyonlarda ve/veya özel çekim alanlarında hizmetlerimizi sunmaktayız.

İşimiz esasında ışık bilgisine dayanmaktadır. Işığın, çekimi yapılacak objeler ya da insanlar üzerindeki etkisini en iyi, en doğal ve göze hitap edecek biçimde yansıtmasını amaçlayarak çekimlerimizi gerçekleştiririz.

Sunduğunuz hizmeti / ürünü müşterileriniz için daha cazip kılacak kareler ya da reklam kampanyanızda arzuladığınız etkiyi yaratabilecek bir fotoğraf, daha kısa bir tabirle profesyonel reklam fotoğrafçılığı yapıyoruz.

Tüm bunlar için;

• Öncelikle sizleri dinliyor, ürünlerinizi/hizmetlerinizi rakiplerinizden ayıran detayları belirliyoruz.

• Varsa çalışmakta olduğunuz ajans ile iletişim kurarak çekim aşamalarını, çekim yapılacak mekanı ve benzeri diğer konuları belirleyerek planlamasını yapıyoruz.

Fotoğraf çekimlerini gerçekleştireceğimiz stüdyo ya da mekanı çekime uygun hale getiriyoruz. Çekimleri yaparken ihtiyaç duyacağımız teknolojik imkanları belirliyor ve bunların kurgusunu gerçekleştiriyoruz.

• Çekimlerimizi yalnızca İstanbul ili içerisinde değil Türkiye’nin her noktasında gerçekleştirebiliyoruz. Karada, havada ya da denizde olması hiç mühim değil. Mekan ayırımı yapmıyoruz.

• Çekim sonrası fotoğrafların işlenmesi, basılı ya da internet ortamında kullanımına uygun şekliyle düzenlenmesi gibi aşamaları tamamlayarak müşterimize teslim ediyoruz.

Kurumsal firmalar dışında kişiye özel çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda portre fotoğrafçılığı, özel çekim ve bebek fotoğraf çekimi çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Her alanda fotoğraf çekimi yapmayı değil yalnızca seçtiğimiz konularda en iyi çalışmaları gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

İçimizdeki öğrenme aşkını hiçbir zaman bırakmıyor, yenilikçi teknikler üzerine daima çalışmalar yapıyoruz.

Kendi başına bir ışık oI. Ödünç aIınmış ışıkIa yaşama.
Osho