Tanıtım Filmi; herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu video içerikler tüketiyor. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır. Çünkü modern çağın insanları, internet mecralarındaki yazı karmaşasından kaçarak video izlemeyi seçmektedir. Tanıtım videolarının izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık ve güvenilirlik gibi faktörler doğru mesajı hedef kitleye en uygun şekilde aktararak rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır.

Tanıtım filmleriyle markanızın online mecralardaki prestijini maksimum seviyeye taşırız.

Tanıtım filmlerini açılış, lansman, fuar ve organizasyonlarda kullanarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız.

Tanıtım filmlerini sosyal medya kanallarında kullanarak dijital medyadaki varlığınıza güç katarız.

Tv, Video, Reklam Filmi, Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri ile hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz üzerinde en etkili iletişimi kurun.

Drone ve diğer yenilikçi teknoloji ekipmanlarını kullanarak açık hava çekimlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz.

biPiksel’in uzman kreatif ekibi tarafından tasarlanan tanıtım filmleri kurum misyon, vizyon ve değerlerini en estetik formlarda aktararak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayarak teslim eder.

Reklam Filmi; Marka, kurum, şirket ve firmaların misyon, vizyon, değer ve ürünlerinin efektif olarak tanıtıldığı video içeriklerdir.

Bir kurum, şirket, firma veya markanın hem geleneksel hem de dijital medyadaki varlığı günümüzde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Markaların hedeflenen başarıya doğru reklam stratejileri ve kreatif video içeriklerle ulaşması hedef kitle üzerindeki etkiyi maksimum seviyeye taşırken, potansiyel müşteri kitlesinin de oluşmasına olumlu katkılar sunmaktadır.

Reklam Filmi ile marka değerinizi artırır, hedef kitle üzerinde etkileyici bir izlenim oluşturmanızı sağlarız. Reklam Filmi ile markanızın geleneksel ve dijital medyadaki varlığını en üst seviyeye çıkarırız.

Reklam filmleri ile bütün mecralarda en etkileyici izlenimleri yaratmanızı sağlarız. Bu sayede, sektördeki rakiplerinizin önüne geçerek potansiyel müşteri kitlenize ulaşırsınız.

Reklam filmi çekimi; pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarından oluşmaktadır.