İstanbul Ürün Fotoğrafçısı

İstanbul’da ticari ürün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir fotoğraf ekibiyiz.

Ürününüzün başarılı bir fotoğrafını oluşturmanın önemli bir bölümünün, gerçek görüntüdeki ayrıntıları yakalamayı ve ürün kalitesini koruyarak inceliklerini ve dokularını iletmeyi gerektirdiğini biliyoruz.

Still Life Fotoğraf Çekimi

Still Life Fotoğraf Çekimi

Detaylara Dikkat

Müşterilerimize kaliteli ürün fotoğrafı sağlamak için yeterli ve doğru aydınlatma, renk yönetimi ve diğer teknik hususlara dikkat ediyoruz.

Projelerimizin çoğunda, nesnelerin, siyah veya beyaz zemin üzerinde fotoğraf çekimini gerçekleştiririz. Bununla birlikte, bazı projeler daha karmaşıktır ve farklı arka planlar, özel kurulumlar veya ürün stilleri gerektirir. Bu tür çekimler için de sizlere hizmet veriyoruz.

Ürün Fotoğraf Çekimleri

Ürün Fotoğraf Çekimleri

E-ticaret Uzmanlığı

Çevrimiçi e-ticaret perakendecileri için ürün fotoğraf çekimi özel uzmanlık gerektirir. Ürün fotoğrafçılığı; Türkiye’de ve/veya uluslararası internet ağında yer alan diğer büyük perakende web sitelerinde ürünlerinizin görünmesinde de BiPiksel olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Stil gerektiren daha büyük projeler için, sizinle birlikte, önerdiğiniz stilistlerle çalışmaktan ya da tüm yükü üstlenmekten ve anahtar teslimi bir çözüm sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ürün fotoğrafçılığı ihtiyacınıza yönelik planlama ve fiyatlandırma konularında detaylı bilgilendirme için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımızdan bazı örnekleri incelemek ve sizlere fikir verebilmesi adına galerimizi ziyaret edebilirsiniz.