biPiksel olarak biz, tüm platformlarda hizmet verebilen bir iletişim ajansıyız. Televizyonda, cepte, tablette, radyoda, bilgisayarda, açık havada… Her marka, her yerde tüketicileriyle buluşmak için yarışıyor. Tüketici olarak hepimiz hiç olmadığımız kadar kuşatılmış durumdayız. Reklamlar; sevdiğimiz diziler, yarışmalar, videolar, oyunlar ve filmler ile aramıza giren sıkıcı şeyler artık. Böyle bir dönemde iletişim ajansı olmak, hiç olmadığı kadar zor, aynı zamanda bir o kadar da eğlenceli.

Zor çünkü daha önce hiç görülmemiş bir fikir bulmak eskisinden
daha zor.

Eğlenceli çünkü hiçbir markanın sıkıcı olma lüksü yok.

Zor çünkü tüketiciler bambaşka yerlerdeler. Biri televizyon başından ayrılmıyor, diğeri akıllı telefonu olmadan bir yere gidemiyor. Biri sürekli oyun oynuyor, diğeri yemek yapıyor ve boş zamanlarında yemek bloglarını takip ediyor.

Eğlenceli çünkü onlar doğru fikirle buluşmak için tam da olmaları gereken yerde oluyorlar.

Zor çünkü tüketim alışkanlıklarıyla ilgili inanılmaz bir veri akışı var.

Eğlenceli çünkü elimizdeki verileri doğru kullanırsak, nokta atışı bir reklam üretme şansı var.

Biz, iletişim için fikir üretiyoruz. Bir TV kampanyası ya da mailing, bir ambalaj ya da instagram postu, nerede olursa olsun büyük fikirlerin iletişimde en etkili güç olduğuna inanıyoruz.

biPiksel.com

Dijital iletişim, kullanıcıların günlük nesnelerle etkileşimde bulunabildikleri ve dikkat sürelerinin çok küçük olduğu bir dünyada başarılı olmak için, teknoloji, hikaye anlatımı, yaratıcılık ve ölçüm ellerini kullanabileceğiniz kullanıcı yolculukları yaratmanız gerekir. Yeteneklerimiz, internetten mobil cihazlara, viral gerilla pazarlamasından 360 derecelik projelere kadar çeşitlilik gösterir.

Dijital iletişim uzmanlıklarımız arasında, pazarlama, e-ticaret, reklam, mobil uygulamalar, viral videolar, çevrimiçi kampanyalar, sosyal medya, kampanya yönetimi, ara yüz tasarımı, trend danışmanlığı ve tasarım yer almaktadır.

“Ne kadar bilirsen bil, karşındakinin anladığı kadarsındır,” diyor Mevlana.

Bu yüzden, iletişimde ne söylenmesini gerektiğini bulur, bunun nasıl söyleneceğine de en az kreatif süreç kadar büyük önem veririz. Reklam filminin yönetmeninden radyoda kullanılacak müziğe, fotoğraf çekiminden ilan başlığına, dijital mecrada kullanılacak dile kadar tüm süreci titizlikle ele alırız. Başarılı bir reklamın %50’si fikir, %50’si ise uygulamadır.

Kısaca biz; işe ve işin ihtiyacına göre geleneksel, geleceksel, eski usul, yeni nesil, dijital, deneyimsel, tasarım, stratejik iletişim ajansı olarak hizmet veriyoruz. Çünkü bunu yapacak tecrübeye, bilgiye ve kabiliyete sahibiz. İnsanları her yandan kuşatan değil, “insanları kucaklayan fikirler” üretmenin peşindeyiz.